Rozpocznij karierę w SRW

Specjalista z zakresu transportu oraz czasu pracy kierowców

Opis stanowiska:

  • doradztwo w zakresie transportu drogowego
  • doradztwo w zakresie czasu pracy kierowców
  • pisanie odwołań od pism Inspekcji Transportu Drogowego
  • prowadzenie szkoleń z zakresu czasu pracy kierowców i obsługi tachografów
  • profesjonalna obsługa Klienta w ramach usług świadczonych przez firmę
  • praca idealna dla byłych Inspektorów Transportu Drogowego

Wymagania:

  • znajomość zagadnień związanych z czasem pracy kierowców m.in. Ustawa o czasie pracy kierowców, Rozporządzenie WE nr 561/2006, Ustawa o transporcie drogowym
  • doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku
  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • umiejętność pracy w zespole
  • sumienność, dokładność i terminowość
  • zdolność analitycznego myślenia
  • gotowość do ciągłego podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy:

  • umowę o pracę w renomowanej, prężnie rozwijającej się firmie
  • bardzo dobre warunki finansowe
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon komórkowy, laptop, samochód)
  • ubezpieczenie grupowe

Klauzula informacyjna do rekrutacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny na adres mailowy: rekrutacja@srw.com.pl

Skontaktuj się z nami