logotyp

infobox1

SRW561

top kontakt
DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

32 888 58 58

Dlaczego tak uważam?... Najlepiej odpowiem na to pytanie przybliżając Wam naszą firmę, to jak działamy, jakie przyświecają nam cele i wartości oraz co spowodowało, że w ciągu kilku lat udało nam się zbudować jedną z największych firm rozliczających czas pracy kierowców w Polsce.

Cel.

Nikomu z czytających ten artykuł, czyli Wam przedsiębiorcom, nie muszę tłumaczyć, dlaczego prowadzicie swoje firmy. Oczywistym jest, że tym celem jest zarabianie, ale czy to pogoń za pieniądzem spowodowała, że zdecydowaliście się właśnie na tę branżę? Czy to pieniądze są Waszym motywatorem i spowodowały że osiągnęliście sukces? Sądzę że nie. Podobnie jest też z nami. Spółka SRW rozwija się i osiąga kolejne sukcesy, gdyż intencją jej działania nie jest tylko zysk. Od wielu lat chcemy zapewnić najlepszą usługę odpowiadającą Waszym potrzebom i realnym problemom. Niestety wiele firm konkurencyjnych je kreuje i rozdmuchuje, licząc że strach stanie się bodźcem zmuszającym Was do podjęcia decyzji o współpracy. Nasze nadrzędne cele powodują również, że widzimy w Was naszych Partnerów. Dowiedliśmy w okresie ostatniego kryzysu, że jesteśmy wsparciem i pomagamy także w tych bardziej skomplikowanych czasach.

Klient.

A dokładnie tysiące zadowolonych Klientów, ale jak spowodować, aby wszyscy czuli się w pełni usatysfakcjonowani? Nie jest to trudne, ale wymaga większego nakładu pracy i przede wszystkim chęci. Pracownicy SRW widzą każdego Klienta z osobna, analizują i dobierają indywidualne rozwiązania w zależności od potrzeb firmy. Rzecz trudna – przyznaję. Trzeba wyjść poza schematy, sztywne procedury i utarte ścieżki, w które wpada niejedna firma chcąca jak największego zysku przy niewielkich staraniach. Tak się nie da i my to rozumiemy. Wykonujemy wiele niestandardowych działań, które często wymagają z naszej strony spotkań eksperckich i wnikliwego rozłożenia problemu na czynniki pierwsze. Robimy to Drogi Kliencie po to, aby usługa została zrealizowana zgodnie z Twoimi potrzebami i w sposób przez Ciebie oczekiwany. Dla potwierdzenia i ugruntowania informacji, które Wam przekazuję, zapraszam Was do odwiedzenia naszej strony internetowej www.srw.com.pl, gdzie mamy przyjemność pochwalić się wybranymi rekomendacjami i podziękowaniami napisanymi przez naszych Klientów.

Zespół.

Bez ludzi firma to tylko puste biura i sprzęt - to nasi pracownicy tworzą jakość. Ich wiedza, zaangażowanie i odpowiedzialne podejście do pracy, budują naszą renomę i dobre imię. A mamy czym się pochwalić. Pracują u nas jedni z najlepszych ekspertów, których macie przyjemność oglądać i słuchać na konferencjach, których artykuły czytacie w branżowych czasopismach. To kilkadziesiąt osób, z którymi macie do czynienia na co dzień, które Wam doradzają, uczą Was, każdego dnia dbają o jak najlepsze rozliczenia Waszych firm. To wreszcie nasi doradcy, których macie okazje przyjmować w waszych firmach. Jeśli jeszcze nie było sposobności, by się spotkać, spróbujcie. Zobaczycie jak dużą wiedzę posiadają i ile cennych wskazówek dostaniecie, a to wszystko zanim podpiszecie jakąkolwiek umowę.

Rozwiązania.

Przecież to dla nich jesteście z nami. Nie chodzi przecież tylko o wygodę, oczekujecie efektów i to najlepszych. Czy jest mowa o analizie czasu pracy czy o ewidencji, możliwości jest wiele. Szkolenia kierowców, opisy do naruszeń, analiza procedur w firmie, regulaminy pracy, umowy z pracownikami, optymalizacja kosztów i naprawdę wiele innych zagadnień - wszystko jest ważne i nad wszystkimi tymi aspektami pracują nieustannie nasi eksperci i prawnicy, by je udoskonalać i usprawniać. Jest to jeden z kluczowych elementów, za który Klienci nas cenią. W tym też celu utworzyliśmy specjalistyczny podmiot jakim jest Biuro Rachunkowe SRW. Dzięki temu oferujemy usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe i jeszcze lepiej rozumiemy biznes naszych Klientów.

Odpowiedzialność.

Piszę o niej, gdyż sytuacja w ostatnich miesiącach była, a dla wielu nadal jest bardzo trudna. To właśnie te chwile pokazały z kim chcecie współpracować a z kim nie. Zarząd firmy SRW nie zawahał się ani na moment. Wiedzieliśmy, że ten czas musimy poświęcić na wsparcie i mocno elastyczne podejście. Dzięki temu nasi Klienci nadal widzą w nas Partnera, a także podmiot odpowiedzialny za dziesiątki zatrudnionych osób w ich przedsiębiorstwach.

Mam nadzieję, że moja odpowiedź na pytanie „Dlaczego uważam SRW za najlepszy wybór?” przekonała Was. Zrozumiem też, że możecie potrzebować więcej informacji. Jeśli jesteście ciekawi, chcecie się przekonać osobiście o naszym profesjonalizmie, zaproście nas do swojej firmy. Chętnie ugościmy Was również w naszej siedzibie w Mikołowie. Do zobaczenia….

Sergiusz Prachowski
Kierownik Sprzedaży

rzetelna firma  fgz  medal gazele logo

szybki kontakt pani


DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA
szybki kontakt telefon 32 888 58 58
szybki kontakt koperta dok@srw.com.pl