logotyp

infobox1

SRW561

top kontakt
DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

32 888 58 58

W związku z zapytaniami dotyczącymi konieczności posiadania na granicach państw UE certyfikatu zawartego w załączniku nr 3 WE (dot. zielonych pasów) stworzonego przez Komisję Europejską, zalecamy niezwłoczne zaopatrzenie kierowców we wskazany formularz. Dokument w języku angielskim jest do pobrania tutaj. Jeśli kierowca jest w trasie, można przekazać formularz drogą elektroniczną, natomiast jeśli jest możliwość to prosimy dać pracownikowi wypełniony i podpisany druk w formie papierowej.

Podany certyfikat nie zwalnia z obowiązku posiadania wcześniej przesłanych przez nas dokumentów dotyczących Francji, Włoch, Belgii oraz Czech.

Informujemy także, iż w obecnym czasie przekraczając granice państw w UE należy pamiętać, aby w zleceniu transportowym były zawarte konkretne informacje na temat ładunków, przede wszystkim co przewozimy i w jakiej ilości. Te zagadnienia podlegają dokładnej weryfikacji na granicach.

Szanowni Państwo, zdajemy sobie sprawę z niedogodności związanych z dokumentacją w różnych państwach. Staramy się dostarczyć wszystkie niezbędne druki z różnych krajów. Naszym celem jest przekazanie rzetelnej, sprawdzonej informacji, dlatego tak często przekazujemy wiadomości z aktualizacją dot. COVID-19. Dziękujemy za cierpliwość i zaufanie. Jak zawsze serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową, FB oraz do kontaktu mailowego oraz telefonicznego.

rzetelna firma  fgz  medal gazele logo

szybki kontakt pani


DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA
szybki kontakt telefon 32 888 58 58
szybki kontakt koperta dok@srw.com.pl