logotyp

infobox1

SRW561

top kontakt
DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

32 888 58 58

W trosce o Państwa bezpieczeństwo w czasie wspólnej walki z rozprzestrzenianiem się epidemii koronawirusa aktualizujemy na bieżąco informacje z zagranicy. Poniżej przedstawiamy link do francuskiej strony rządowej, na której znajdziecie Państwo aktualne druki do wypełnienia dla pracowników delegowanych do tego kraju.

Od kilku dni władze naszego zachodniego partnera żądają uzasadnienia poruszania się po terenie Francji. Na szczęście dopuszczalna jest wersja elektroniczna dokumentów. Druki potwierdzają, iż kierowca jest w trakcie podróży służbowej, a jego pobyt na terenie Francji jest ściśle związany z wykonywanymi obowiązkami służbowymi i nie może się odbywać w trybie zdalnym. Jego podroż nie może zostać przełożona na inny termin. Dokumenty, które do tej pory Państwo wystawiliście pozostają w mocy, gdyż poświadczają status kierowcy jako pracownika będącego w podróży służbowej.

Link do strony rządowej:

https://mobile.interieur.gouv.fr/Actualites/L-actu-du-Ministere/Attestation-de-deplacement-derogatoire-et-justificatif-de-deplacement-professionnel

W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji i zapraszamy na naszego Facebooka codziennie o godz. 11:00 – transmisji LIVE!

 

rzetelna firma  fgz  medal gazele logo

szybki kontakt pani


DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA
szybki kontakt telefon 32 888 58 58
szybki kontakt koperta dok@srw.com.pl