logotyp

infobox1

SRW561

top kontakt
DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

32 888 58 58

Poniżej kolejne podsumowanie aktualnej sytuacji dotyczącej COVID-19 z obostrzeniami dla kierowców w transporcie towarów na terenie tych krajów europejskich, które są najczęściej odwiedzane przez przewoźników. Informacje zostały zaktualizowane w dniu dzisiejszym.

Podkreślamy, że ze względu na dużą dynamikę zmian należy na bieżąco monitorować sytuację dotyczącą obostrzeń „covidowych” na portalu rządowym gov.pl dla poszczególnych krajów.

W dniu 04 kwietnia 2021r. na stronie Instytutu Roberta Kocha została zamieszczona kolejna aktualizacja listy krajów podlegających analizie pod kątem zagrożeń związanych z COVID-19.

Przygotowaliśmy dla Państwa kolejne podsumowanie aktualnej sytuacji dotyczącej COVID-19 z obostrzeniami dla kierowców w transporcie towarów na terenie tych krajów europejskich, które są najczęściej odwiedzane przez przewoźników. Informacje zostały zaktualizowane na dzień 02.04.2021r. Podkreślamy, że ze względu na dużą dynamikę zmian należy na bieżąco monitorować. 

Przesyłamy kolejne informacje dotyczące sytuacji „covidowej” i zmian wprowadzonych na terenie Niemiec i Litwy.

1. NIEMCY

W dniu 26.03.2021r. na stronie Instytutu Roberta Kocha została zamieszczona kolejna aktualizacja listy krajów, podlegających analizie pod kątem zagrożeń związanych z COVID-19.

Informacje o wielkanocnych zakaz ruchu niektórych pojazdów

1. Polska:

- obowiązywanie godz. 18:00-22:00 – Wielka Sobota

- obowiązywanie godz. 08:00-22:00 – pierwszy dzień Wielkiej Nocy

- obowiązywanie godz. 08:00-22:00 – drugi dzień Wielkiej Nocy

Przygotowaliśmy dla Państwa kolejne podsumowanie aktualnej sytuacji dotyczącej COVID-19 z obostrzeniami dla kierowców w transporcie towarów na terenie tych krajów europejskich, które są najczęściej odwiedzane przez przewoźników. Informacje zostały zaktualizowane na dzień 26.03.2021r.

W ostatni weekend marca zawsze następuje zmiana czasu z zimowego na letni. W tym roku wypada z soboty 27 marca na niedzielę 28 marca. Zegarki przesuwamy o jedną godzinę „do przodu”  z godziny drugiej w nocy na trzecią. Taki obowiązek dotyczy także tachografów zainstalowanych w pojeździe.

Przygotowaliśmy dla Państwa kolejne podsumowanie aktualnej sytuacji dotyczącej COVID-19 z obostrzeniami dla kierowców w transporcie towarów na terenie tych krajów europejskich, które są najczęściej odwiedzane przez przewoźników. Informacje zostały zaktualizowane na dzień 22.03.2021r.

Po kolejnej aktualizacji listy krajów ryzyka sporządzanej przez niemiecki Instytut Roberta Kocha informujemy, że od 21 marca 2021 roku zmieniają się zasady dotyczące wjazdu kierowców w transporcie towarów z naszego kraju do Niemiec. Polska w dniu wczorajszym znalazła się na liście nr 2 wspomnianego zestawienia, zatem została w ten sposób zaliczona do krajów o bardzo wysokim ryzyku w związku z zachorowalnością na COVID-19.

Poniżej przesyłamy kolejne podsumowanie aktualnej sytuacji dotyczącej COVID-19 z obostrzeniami dla kierowców w transporcie towarów na terenie tych krajów europejskich, które są najczęściej odwiedzane przez przewoźników. Zestawienie zawiera zaktualizowane informacje w dniu dzisiejszym według dostępnych na tą chwilę informacji

Podkreślamy, że ze względu na dużą dynamikę zmian, należy na bieżąco monitorować sytuację dotyczącą obostrzeń „covidowych” na portalu rządowym gov.pl dla poszczególnych krajów. 

Od dnia 8 marca 2021 roku Belgia wycofała obowiązek wypełniania formularza lokalizacyjnego PLF dla kierowców w transporcie towarów, którzy pozostają na terenie tego kraju nie dłużej niż 48 godzin. Zwolnienie dotyczy zarówno załadunków/rozładunków oraz tranzytu przez terytorium Belgii.

Poniżej przedstawiamy opracowane podsumowanie aktualnej sytuacji dotyczącej COVID-19 z obostrzeniami dla kierowców w transporcie towarów na terenie tych krajów europejskich, które są najczęściej odwiedzane przez przewoźników. Prosimy o zapoznanie się z wytycznymi zaktualizowanymi w dniu dzisiejszym według dostępnych na tą chwilę informacji.

Podkreślamy, że ze względu na dużą dynamikę zmian należy na bieżąco monitorować sytuację dotyczącą obostrzeń „covidowych” na portalu rządowym gov.pl dla poszczególnych krajów.

rzetelna firma  fgz  medal gazele logo

szybki kontakt pani


DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA
szybki kontakt telefon 32 888 58 58
szybki kontakt koperta dok@srw.com.pl